DSpace Eлектронний репозиторій Сумського НАУ
 

Sumy National Agrarian University >
Наукові праці >
Навчально-методичні матеріали >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.sau.sumy.ua/handle/123456789/1584

Назва: Розрахунок та конструювання спецспоруд
Інші назви: Расчет и конструирование спецсооружений
Автори: Циганенко, Л. А.
Циганенко, Г. М.
Цыганенко, Л. А.
Цыганенко, Г. М.
Tsyganenko, L. A.
Tsyganenko, G. M.
Ключові слова: будівництво
залізобетонні конструкції
строительство
железобетонные конструкции
building
concrete structures
Дата публікації: 2011
Видавець: Сумський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Циганенко Л. А. Розрахунок та конструювання спецспоруд [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання практичних робіт до першого модуля для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 8.06010101 "Промислове та цивільне будівництво” / укл. : Л. А. Циганенко, Г. М. Циганенко. - Суми, 2011. - 32 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки призначено для виконання практичних робіт за перший модуль студентами 5 курсу денної форми навчання ОКР «магістр» за спеціальністю 8.06010101 "Промислове та цивільне будівництво". Спрямовано на розвиток у студентів практичних навичок з розрахунку несучих елементів просторових залізобетонних конструкцій типу оболонка, моделювання розрахункових схем просторових оболонок покриття на ПК Лира та вміння проведення самостійного науково-дослідного аналізу напружено-деформованого стану конструкцій з висновками.
Опис: Методические указания предназначены для выполнения практических работ за первый модуль студентами 5 курса дневной формы обучения ОКР «магистр» по специальности 8.06010101 "Промышленное и гражданское строительство". Направлены на развитие у студентов практических навыков в расчете несущих элементов пространственных железобетонных конструкций типа оболочка, моделирования расчетных схем пространственных оболочек покрытия на ПК Лира и умения проведения самостоятельного научно-исследовательского анализа напряженно-деформированного состояния конструкций с выводами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.sau.sumy.ua/handle/123456789/1584
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні матеріали

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
РКСС практичні до 1 модуля.pdf5,14 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок